MTO personeline akredite teşekkürü

MTO personeline akredite teşekkürü
MTO personeline akredite teşekkürü
MUĞLA (AA) - Marmaris Ticaret Odası (MTO) çalışanlarına, odanın akredite belgesi almasına sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür plaketi...

MUĞLA (AA) - Marmaris Ticaret Odası (MTO) çalışanlarına, odanın akredite belgesi almasına sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi. 

MTO, ilçede "ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Akredite" belgesine sahip olan ilk kurum oldu. Oda binasındaki Jale Bayındır Salonu'nda düzenlenen törenle belgenin alınmasına katkı veren oda personeli plaketle onurlandırıldı. 

MTO Başkanı Baysal, törende yaptığı konuşmada, oda personeliyle 3 yıldır birlikte yaptıkları çalışmanın ardından akreditasyon belgesini almaya hak kazandıklarını belirtti. 

Bu belgenin, Avrupa 'daki odalarla eş değerde hizmet kalitesine ulaştıkları anlamına geldiğini vurgulayan Baysal, "Marmaris Ticaret Odasının 6 yıldır sürdürmüş olduğu kaliteli hizmet, akrediteyle belgelenmiş oldu. Odamız Muğla'daki diğer odalar arasında önde koşuyor. Sadece üyelerimize değil, bütün halkımıza katkılar sunuyoruz" dedi. 

 Baysal, akreditasyon sürecinde en önemli rolü oda çalışanlarının üstlendiğini ifade etti. 

MTO Meclis Başkanı Ali Kansu ise alınan belgenin başkaları tarafından kabul edilebilme özelliği taşıdığına dikkati çekti. Bu belgenin aynı zamanda oda personelinin başarılı çalışması sayesinde alındığını kaydeden Kansu, "Akredite olmak demek, her şeyin bittiği anlamına gelmiyor. Önemli olan bunu devam ettirebilmek" diye konuştu. 

Daha sonra akreditasyon belgesinin alınmasında emeği geçen oda personeline Baysal ve Kansu tarafından teşekkür plaketi verdi. 


  ETİKETLER:

  Marmaris

  ,

  Avrupa

  ,

  kurum

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  muğla