Muğla'da banka bırakılan bebek

Muğla'da banka bırakılan bebek
Muğla'da banka bırakılan bebek
-Banka bıraktığı bebeğini görmek için hastaneye giden 17 yaşındaki annenin Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü yetkililerine teslim edileceği öğrenildi

MUĞLA (AA) - Fethiye ilçesinde bu sabah hastane yakınındaki banka bıraktığı bebeğini görmek için hastaneye gelen 17 yaşındaki anne, polise teslim edildi.

Kundak içinde Fethiye Devlet Hastanesi yakınındaki bir banka bıraktığı kız bebeğini görmek için 6 saat sonra hastaneye giden E.G, doktorlar tarafından hastane polisine bildirildi.

Polis ekipleri tarafından Fethiye Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosuna getirilen E.G, gazetecilerin "Neden bebeğini bıraktın?" sorusuna yanıt vermedi.

E.G'nin, emniyetteki ifade işlemlerinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü yetkililerine teslim edileceği öğrenildi.

Öte yandan, bebeğin Fethiye Devlet Hastanesi Çocuk Servisinde kuvöze alındığı bildirildi.

Fethiye Devlet Hastanesinde görevli polis memuru, sabah saatlerinde hastane yakınındaki bir bankın üzerinde kundağa sarılı bir bebek bırakıldığını fark etmiş, bebeği alarak hastaneye götürmüştü.

Yapılan incelemede, 3 kilo 430 gram ağırlığındaki bebeğin, dün gece aynı hastanede doğum yapan 17 yaşındaki E.G'ye ait olduğu belirlenmişti.