Muğla'da cinayet

Muğla'da cinayet
Muğla'da cinayet
- Ula ilçesinde bir kişi, evinde av tüfeğiyle öldürülmüş halde bulundu - Öldürülen kişinin karısı ile onun erkek arkadaşı, cinayet şüphesiyle yakalandı

MUĞLA (AA) - Ula ilçesinde bir kişi evinde av tüfeğiyle öldürülmüş halde bulundu, karısı ve onun erkek  arkadaşı, cinayet şüphesiyle gözaltına alındı.

Şirinköy Mahallesi'nde yaşayan Hasan K'den (53) iki gündür haber alamayan yakınları ve bu kişinin oturduğu evi 270 bin liraya satın alan yeni ev sahibi, eve girdi.

Hasan K'yi hareketsiz yatarken bulanlar, durumu jandarmaya bildirdi. Hasan K'nin, tüfekle göğsünden vurularak öldürüldüğünü belirleyen jandarma ekipleri, teknik ve fiziki çalışma başlattı.

Maktulun, ölmeden önce evini sattığını ve eşi Sevinç K. (47) ile tartışma yaşadığını öğrenen ekipler, kadının, Akyaka Mahallesi'nde sevgilisi olduğu iddia edilen Tahir D. (32) ile kaldığı bilgisine ulaştı. 

Eve düzenlenen operasyonda iki şüpheli gözaltına alındı, olayda kullanılan ruhsatsız av tüfeği de evin arka kısmında kayalıklar arasında çuvala sarılı halde bulundu.

Cinayeti itiraf ettiği öğrenilen şüpheliler, sağlık kontrolü için Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Şüpheliler, kontrolün ardından jandarma merkezine götürüldü.


  ETİKETLER:

  Cinayet

  ,

  haber

  ,

  Erkek

  ,

  İddia

  ,

  jandarma

  ,

  eğitim

  ,

  muğla