Muğla'da valinin adı kullanılarak dolandırıcılık yapıldığı uyarısı

Muğla'da valinin adı kullanılarak dolandırıcılık yapıldığı uyarısı
Muğla'da valinin adı kullanılarak dolandırıcılık yapıldığı uyarısı
MUĞLA (AA) - Muğla Valiliği, kendilerini Muğla Valisi olarak tanıtan bazı kişilerin otel yöneticileri ve iş adamlarını dolandırmak...

MUĞLA (AA) - Muğla Valiliği, kendilerini Muğla Valisi olarak tanıtan bazı kişilerin otel yöneticileri ve  adamlarını dolandırmak istediği uyarısında bulundu.

Valilik basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, kentte son günlerde otel yöneticileri ve iş adamlarının, kendisini Muğla Valisi olarak tanıtan bir kişi tarafından telefonla arandığını bildirdiği belirtildi.

Valiliğin herhangi bir yardım kampanyasının bulunmadığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Özellikle son günlerde ve değişik zamanlarda kendisini Muğla Valisi olarak tanıtan bazı şahısların, bazı otel yöneticileri ile iş adamlarını arayıp engelli sandalyesi alımı gibi gerekçeleri öne sürerek bağış talebinde bulundukları tarafımıza intikal etmiştir. Verilen hesap numarasına para aktarılmasını isteyen şahıslar ile Muğla Valisi ve Muğla Valiliği'nin hiçbir ilgisi yoktur. Vatandaşların bu tür telefon aramalarına itibar etmemesi, durumu gecikmeksizin güvenlik birimleri veya adli makamlara bildirmesi gerekmektedir."


  ETİKETLER:

  Otel

  ,

  Para

  ,

  Telefon

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  engelli

  ,

  Bağış

  ,

  muğla