Muğlaspor Futbol Yaz Okulu kayıtları başladı

Muğlaspor Futbol Yaz Okulu kayıtları başladı
Muğlaspor Futbol Yaz Okulu kayıtları başladı
- Muğlaspor Alt Yapı Koordinatörü Ece: - "Yaz futbol okulunda başarılı olan çocuklarımızı yıl boyunca değişik yaş gruplarında devam eden liglerde mücadele ettiriyoruz"

MUĞLA (AA) - Muğlaspor tarafından organize edilen futbol yaz okulu kayıtları başladı.

Muğlaspor Alt Yapı Koordinatörü Koray Ece, yaptığı açıklamada, 2001-2008 yılları arasında doğan çocukların katılabileceği yaz futbol okulunda bu yıl katılımcılardan ücret alınmayacağını söyledi.

Muğlaspor Yaz Futbol Okulunda geleceğin futbolcularını yetiştireceklerini ifade eden Ece, ailelerden ücretsiz kurslara çocuklarını göndermelerini istedi.

Her yıl gerçekleşen programda yüzlerce çocuğa eğitim verildiğini belirten Ece, "Bu yıl ben ve antrenör arkadaşlarım Yiğit Yurtaydın ile Zafer Kocagöz eşliğinde çok sayıda çocuğumuza eğitim vermek arzusundayız. Futbol yaz spor okullarımız il merkezi ve Gökova Akçapınar olmak üzere iki bölgede ücretsiz eğitim verecek" dedi.

Bu yılki sloganın, "Benim Şehrim Benim Takımım" olarak belirlendiğine işaret eden Ece, şunları söyledi:

"Yaz futbol okulunda başarılı olan çocuklarımızı yıl boyunca değişik yaş gruplarında devam eden liglerde mücadele ettiriyoruz. Çocuklarımıza çim saha ve suni çimde antrenman yapma imkanı sunuyoruz. UEFA standartlarındaki antrenör kadromuzla çocuklarımıza en iyi eğitimi veriyoruz. Antrenman saatlerimiz ailelerin de katılımıyla şenlik havasında gerçekleşiyor. Muğlaspor Yaz Spor Okuluna bütün çocuklarımızı davet ediyoruz."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  UEFA

  ,

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  eğitim

  ,

  muğla