Ortaca Belediyespor Yönetimi Vali Çiçek'i ziyaret etti

Ortaca Belediyespor Yönetimi Vali Çiçek'i ziyaret etti
Ortaca Belediyespor Yönetimi Vali Çiçek'i ziyaret etti
- Ziyarette Vali Çiçek'e Ortaca Belediyespor forması hediye edildi

MUĞLA (AA) - Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ve Ortaca Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Muğla Valisi Amir Çiçek 'i makamında ziyaret etti.

Karaçelik, ziyarette, bu yıl Bölgesel Amatör Lig 'e çıkan Ortaca Belediyespor Kulübünün formasını Vali Çiçek'e hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Çiçek, takıma yeni sezonda başarılar diledi. Muğla'da gençlerin sportif faaliyetlere yönelmesinin önem arz ettiğini belirten Çiçek, şöyle konuştu:

"Ortaca'da sporun gelişmesi ve gençlerin sporla meşgul olması toplumda iyi bir gençliğin yetişmesine vesile olur. Belediye olarak kurduğunuz kulüple ilçede bir eksiği gidermiş oluyorsunuz. İlçemizde sporla ilgilenen bir gençliğin olması gurur verici. Farklı spor dallarında sporcu yetiştirme konusunda sorumluluk üstlendiğiniz için teşekkür ediyorum."

Karaçelik ise Ortaca Belediye Spor'un yıllardır amatör kümelerde mücadele ettiğini bu yıl ise Bölgesel Amatör Lig'e çıktığını kaydederek, "Şuan Muğlapor Kulübü ile denk hale geldik. Kulübümüz bünyesinde çeşitli branşlarda bine yakın çocuğa spor eğitimi veriyoruz. Kulübümüzün faaliyetlerinin daha etkin bir şekilde yapılması için sizin hem maddi hem manevi anlamda desteğinize ihtiyacımız var" dedi.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Çiçek

  ,

  Hediye

  ,

  Lig

  ,

  yönetim

  ,

  muğla