Oyunu kullanan denize koştu

Oyunu kullanan denize koştu
Oyunu kullanan denize koştu
- Muğla'nın Fethiye ilçesinde oyunu kullanan vatandaşlar Belcekız ve Kumburnu plajlarında denize girip, güneşlendi

MUĞLA (AA) - Milletvekili genel seçiminde oyunu kullanan pek çok vatandaş, günün geri kalan kısmını Fethiye'deki plajlarda denize girip, güneşlenerek değerlendirdi.

Sabah saatlerinde başlayan oy kullanma işlemini tamamlayan seçmenler hava sıcaklığının 25, deniz suyu sıcaklığının ise 24 derece ölçüldüğü ilçedeki Belcekız ile Kumburnu plajlarına akın etti.

Bazı vatandaşlar Ege'nin mavi sularında yüzmeyi tercih ederken bazıları da altın sarısı kumsalda güneşlendi. Kimi vatandaşlarda sahildeki kafe ve restoranlarda dinlenmeyi tercih etti.

Macera tutkunları ise bin 900 metrelik Babadağ'dan yamaç paraşütüyle uçup, Ölüdeniz'in eşsiz güzellikteki manzarasını kuş bakışı izleme fırsatı buldu. Plajda güneşlenen yerli ve yabancı turistlerde paraşütlerin gökyüzündeki görsel şovunu izledi. 

 Ailesiyle plajda vakit geçiren Metin Aktan, gazetecilere yaptığı açıklamada, sabah erken saatlerde oyunu kullanarak Belcekız Plajı'na geldiklerini söyledi.

Havanın bulutlu olması nedeniyle plajda rahat bir şekilde zaman geçirdiklerini belirten Aktan, seçimin tüm ülkede sorunsuz şekilde tamamlanmasını temenni etti.

Bursa'dan tatile gelen Hasan Küçün ise tatil nedeniyle oy kullanamadığını dile getirdi.

Küçün, oy vereceği parti konusunda kararsız kaldığı için oy kullanamamasına üzülmediğini ifade etti.