Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi

Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi
Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi
- Datça'da yapılan ikinci ayak yarışlarını windsurf kategorisinde erkeklerde Enes Yılmazer, bayanlarda Lena Erdil, kiteboard kategorisinde ise Gökhan Karaköse ilk sırada tamamladı

MUĞLA (AA) - Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi ikinci ayak yarışları, Datça'da sona erdi.

Datça Surf Kamp Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve üç gün süren organizasyonda, windsurf kategorisinde erkeklerde Enes Yılmazer, bayanlarda Lena Erdil, genç erkeklerde Berk Kayın, masterlarda Tayfun Onur birinci oldu. Kiteboard kategorisinde birinciliği ise Gökhan Karaköse elde etti.

Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve ödülleri, Datça Belediye Başkanı Şener Tokcan ve Yelken Federasyonu yetkilileri tarafından verildi.

Pegasus Türkiye Windsurf Ligi ve Kiteboard Ligi'nin üçüncü ayak yarışları, 10-12 Temmuz'da İzmir Urla'da gerçekleştirilecek.

Datça Belediye Başkanı Şener Tokcan, 9 yıldır organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını belirtti. Datça'da yarışlara katılan sporculara da teşekkür eden Tokcan, "Katılan sporcuların başarılarının devam etmesini diliyorum. Sporculara sürdürdükleri centilmence yarışlardan dolayı kutluyorum" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İzmir

  ,

  ENES

  ,

  Belediye

  ,

  Pegasus

  ,

  kupa

  ,

  genç

  ,

  Datça

  ,

  muğla