Polis memuru kendisine çarpan sürücüyü yakaladı

Polis memuru kendisine çarpan sürücüyü yakaladı
Polis memuru kendisine çarpan sürücüyü yakaladı
MUĞLA (AA) - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir polis memuru, kendisine çarparak yaralayan motosiklet sürücüsünü, yaralı halde kovalayarak...

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir polis memuru, kendisine çarparak yaralayan motosiklet sürücüsünü, yaralı halde kovalayarak yakaladı.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli trafik polisi Gökhan Genç , Turgutreis Caddesi'ndeki trafik ışıklarında duran ve plakası olmayan motosikletin sürücüsü H.O'ya plakasının nerede olduğunu sordu. Polise yanıt vermeden kaçan H.O'nun kullandığı motosiklet, önce Bodrum Sanayi Sitesi'ndeki bir otomobile daha sonra kendisini takip eden trafik polisi Gökhan Genç'in kullandığı motosiklete çarptı. 

Kazada yaralanan polis memuru Genç, kaçmaya çalışan H.O'yu yaya olarak yakaladı. 

Vatandaşın ihbarı ile olay yerine gelen polis ekipleri, Genç'in kelepçelediği H.O'yu gözaltına aldı. Kazada bacağından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan trafik polisi Gökhan Genç, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. 

Motosiklet sürücüsü H.O'nun ehliyeti, kullandığı motosikletin plakası ve sigortası olmadığı için polisten kaçtığı belirtildi.


  ETİKETLER:

  Bodrum

  ,

  ilçe

  ,

  sanayi

  ,

  genç

  ,

  emniyet

  ,

  muğla