Sahiller turistlere kaldı

Sahiller turistlere kaldı
Sahiller turistlere kaldı
- Muğla'nın Marmaris ilçesinde vatandaşların oy kullanmaya gitmesi dolayısıyla sahilleri sabah saatlerinde yabancı uyruklu turistler doldurdu - Oyunu kullandıktan sonra deniz kenarına gelen vatandaşlar, plajlardaki yoğunluğu artırdı

MUĞLA (AA) - Marmaris'te vatandaşlar, oy kullandıktan sonra sahile giderek denize girdi. 

Sabah saatlerinden itibaren ilçe halkı oy kullanacakları okullara giderken, Marmaris Belediyesi Halk Plajı, Uzunyalı Sahili ve İçmeler Plajı'ndaki yoğunluğu genelde yabancı uyruklu turistler oluşturdu. 

Hava sıcaklığının 27, deniz suyunun ise 24 derece ölçüldüğü ilçede, sahilde güneşlenen turistler, sık sık denize girerek serinlemeye çalıştı. 

Oylarını kullanarak öğlen saatlerinden itibaren deniz kıyısına gelmeye başlayan vatandaşlar, plajlardaki yoğunluğun artmasına neden oldu. 

Halk Plajı'nda güneşlenenlerden Ali Kaya, pazar günü olmasına rağmen sabah erken uyanarak vatandaşlık görevini yerine getirmek üzere oylarını kullandıklarını söyledi.

Oy verdikten sonra güzel havanın tadını çıkarmak için denize geldiklerini belirten Kaya, "Tatili her zaman yapabiliriz ama oy verme 4 yılda bir olan bir olay. Bundan dolayı herkese önce oyunu kullanmasını daha sonra denize gelmesini tavsiye ediyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Marmaris

  ,

  Sabah

  ,

  Pazar

  ,

  Hava

  ,

  ilçe

  ,

  zaman

  ,

  derece

  ,

  oy

  ,

  muğla