Sanatçı Feridun Düzağaç, Bodrum'da konser verdi

Sanatçı Feridun Düzağaç, Bodrum'da konser verdi
Sanatçı Feridun Düzağaç, Bodrum'da konser verdi
MUĞLA (AA) - Ünlü sanatçı Feridun Düzağaç, "1. Çukurova Günleri" kapsamında, Bodrum'da konser verdi.Bodrum Adanalılar Derneğince ilçede pazar gününe...

MUĞLA (AA) - Ünlü sanatçı Feridun Düzağaç, "1. Çukurova Günleri" kapsamında, Bodrum'da konser verdi.

Bodrum Adanalılar Derneğince ilçede pazar gününe kadar devam edecek "1. Çukurova Günleri" kapsamında Turgutreis Mahallesi'nde sahne alan ünlü sanatçı, performansıyla beğeni topladı.

Uçağının rötar yapması nedeniyle konsere yaklaşık 3,5 saat gecikmeli başlayan sanatçıyı hayranları alanda yalnız bırakmadı. Turgutreis Mahallesi Atatürk Meydanı'ndaki konserine hayranlarından özür dileyerek başlayan Düzağaç, "Şuanda yaşadığım şaşkınlığı, mahcubiyeti anlatamam. Bindiğimiz uçak teknik arıza yaptı ve uçak değiştirdik. Herkesten çok özür diliyorum" dedi.

Düzağaç konserinde, "Düşler sokağı", "Beni bırakma", "FD", "Alev alev" gibi beğenilen şarkılarını seslendirdi. 

Bodrum Adanalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Ongun, etkinlikte gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede dernek olarak 3 yıldır faaliyet gösterdiklerini söyledi. Ongun, "Adanalı sanatçı Feridun Düzağaç da bizimle birlikte. Bu etkinliklerde Çukurova'nın tarihi değerleriyle ilgili sempozyumlar da olacak. Bu etkinliği geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz" dedi. 

Pazar gününe kadar devam edecek etkinlik boyunca,  Adana 'ya özgü yöresel yiyecekler ve ürünler sergilenecek.