Suudi Prens Abdülaziz el Suud, Marmaris'te

Suudi Prens Abdülaziz el Suud, Marmaris'te
Suudi Prens Abdülaziz el Suud, Marmaris'te
- Kendisi ve yakınlarını taşıyan özel otobüsle Muğla'nın turistik ilçesi Marmaris'e gelen Suudi Prens Abdülaziz el Suud, Yatlimanı'nda yürüyüş yaptı

MUĞLA (AA) - Suudi Arabistan eski kralı Abdullah’ın yeğeni ve adamı Suudi Prens El-Velid bin Telal bin Abdülaziz el Suud, Marmaris'e geldi. 

Suudi Prens ve beraberindekileri taşıyan özel otobüs, polis eskortu eşliğinde turistik ilçeye geldi. Anatolya Meydanı'nda duran araçtan inen Abdülaziz el Suud ve beraberindekiler, Marmaris Yatlimanı'nda bir süre yürüyüş yaptı. Yoğun güvenlik önlemleri altında yürüyen Abdülaziz el Suud, vatandaşların ve turistlerin ilgi odağı oldu. 

Spor kıyafeti tercih eden Prens'in elinde taşıdığı oltu taşlı siyah tespih dikkati çekti. Yaklaşık 15 dakikalık yürüyüşün ardından daha önceden kendileri için yer ayrılan restoranın önüne gelen Abdülaziz el Suud, sorularını yanıtsız bıraktığı gazetecilerden daha fazla görüntü almamalarını rica etti. Prens basın mensuplarının tek tek elini sıkarak vedalaştı. 

Bu arada, Abdülaziz el Suud sahibi olduğu "Kingdom 5KR" isimli 86 metre uzunluğundaki yatının Marmaris'in Hisarönü Körfezi'nde demirli olduğu öğrenildi. Prens ve yakınlarının akşam yemeğinin ardından yata geçerek mavi tura çıkacakları belirtildi. 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Mavi

  ,

  Marmaris

  ,

  Akşam

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  muğla