Tekne turundaki turistlere yunus süprizi

Tekne turundaki turistlere yunus süprizi
Tekne turundaki turistlere yunus süprizi
- Marmaris'in Hisarönü Körfezi'nde tekne turuna çıkan turistler iki sevimli yunusun bir süre kendilerine eşlik etmesine çok sevindi - Tekne kaptanı, yunusları ve onları gören turistlerin heyecanlı anlarını cep telefonunun kamerasıyla kaydetti

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Marmaris ilçesinde tekne turu yapan turistler, bir anda ortaya çıkan iki yunusun uzun süre yanlarında yüzmesiyle eğlenceli dakikalar yaşadı. 

Sıla Nur-3 isimli tekneyle Hisarönü Körfezi'nde gezintiye çıkan yerli ve yabancı turistler bekledikleri bir sürprizle karşılaştı. Aniden ortaya çıkan iki yunus, tekneye yaklaştı. Yunuslar daha sonra hızla seyreden tekneyle yarışmaya başladı. Dakikalarca teknenin yanında yüzen yunusları fark eden turistlerden bazıları sevinç çığlıkları attı. Yunuslar bir süre sonra gözden kayboldu. 

Yunusları ve onları gören turistlerin sevincini cep telefonunun kamerasıyla kaydeden teknenin kaptanı Şener Ertekin, turları sırasında bazen yunuslarla karşılaştıklarını söyledi. Yunusların oyun oynamayı çok sevdiğini belirten Ertekin, "Yunuslar tekneyle yarışarak oyun oynuyorlar. Bu durum tura katılan turistlere unutmayacakları güzel anlar yaşatıyor" dedi. 

 


  ETİKETLER:

  Oyun

  ,

  Marmaris

  ,

  Sıla

  ,

  muğla