Turistler "çamuru" eğlenceye dönüştürdü

Turistler "çamuru" eğlenceye dönüştürdü
Turistler "çamuru" eğlenceye dönüştürdü
- Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki çamur banyosu alanları, tur rehberlerinin hazırladığı etkinliklerle eğlenceli bir hal alıyor

MUĞLA (AA) - Seydikemer ilçesindeki Karaçay Nehri kenarında oluşturulan çamur banyosu alanları, cip safari turuna katılan turistlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Antalya ile Muğla'nın sınırını çizen Karaçay Nehri ve çevresinde düzenlenen sportif aktiviteler, ilçeye günübirlik gelen yerli ve yabancı turistlerin keyifli zaman geçirmesini olanak tanıyor.

Çamur banyosu alanları tur rehberlerinin farklı konseptte hazırladığı oyunlarla eğlenceli bir hal alıyor. Vücutlarını çamurla kaplayan turistler, çamuru kuruttuktan sonra duş alarak safari turuna devam ediyor.

Tur rehberi Safa Karaçay, ilçeye gelen turistlerin, farklılık aradığını belirterek, "Biz de Karaçay Nehri kenarına oluşturulan çamur banyo alanlarıyla misafirlerimizin güzel vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Vücutlarını çamurla kaplayan turistler, birbirleriyle şakalaşarak güzel zaman geçiriyor" dedi.

Karaçay, çamur banyosunu dans ve diğer aktivitelerle eğlenceli hale getirdiklerine işaret ederek, çamurun cilde iyi geldiğinin düşünüldüğünü, bazı turistlerin ise özellikle çamur aktivitesine katıldığını ifade etti. 

Tatil için İstanbul 'dan gelen Ozan Yılmaz ise cip safari turu kapsamında düzenlenen aktiviteleri çok güzel bulduğunu belirtti.

Rehberin tavsiyesi üzerine vücutlarını çamurla kapladıklarını anlatan Yılmaz, "Çamurun cilde iyi geldiği söyleniyor, biz de hem eğleniyor hem de çamurun şifasından faydalanıyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  İstanbul

  ,

  Tatil

  ,

  Tur

  ,

  zaman

  ,

  muğla