Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Öztürk: - "Sandıktan ne sonuç çıkarsa başımızın üstünde yeri var"

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Nihat Öztürk, Marmaris'te oyunu kullandı. 

Öztürk, eşi Mübeccel Öztürk ile oy kullanmak üzere Beldibi Mahallesi'ndeki Nurettin Gençalioğulu Anadolu Lisesi'ne geldi. Öztük çifti, 1063 numaralı sandıkta oylarını kullandı. 

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nihat Öztürk, 40 gün boyunca bütün köy ile mahalleleri dolaşarak kendilerini anlatmaya çalıştıklarını ve artık kararın milletin olduğunu söyledi.

7 Haziran sonrasında ortaya çıkan durumu ve istikrarın ne kadar önemli olduğunu halka anlatmaya çalıştıklarını belirten Öztürk, "Milletimizin anladığını düşünüyorum. Akşam inşallah hem Türkiye'de hem de Muğla'da istikrar kazanacak. AK Parti'nin 13 yıl boyunca yaptıklarının devamını inşallah 1 Kasım'dan sonra da sürdüreceğiz" dedi. 

Sandıktan AK Parti ve milletin kazançlı çıkması temennisinde bulunan Öztürk, ulaşılan demokratik erginlik dolayısıyla Muğla genelinde seçimin sakin geçtiğini bildirdi.

Sandıklar açıldıktan sonra da bu hoşgörü ortamının devam etmesi gerektiğine işaret eden Öztürk, "Vatandaş sandıklara sahip çıkıyor. Bizim de isteğimiz bu. O sandıktan ne sonuç çıkarsa başımızın üstünde yeri var. Diğer partilerin de aynı düşünceyle hareket etmesini diliyoruz" diye konuştu.