Ukraynalı kadının alkollü olduğu için minibüsten indirildiği iddiası

Ukraynalı kadının alkollü olduğu için minibüsten indirildiği iddiası
Ukraynalı kadının alkollü olduğu için minibüsten indirildiği iddiası
- Muğla'nın Marmaris ilçesinde alkollü olduğu gerekçesiyle tur minibüsünden indirildiği iddia edilen Ukraynalı kadın, kapısını açık bularak bindiği park halindeki başka bir araçtan polis ekiplerince alınarak hastaneye götürüldü

MUĞLA (AA) - Marmaris'te alkollü olduğu iddiasıyla sokağa bırakılan yabancı uyruklu bir kadın , kapıları açık olan bir başka minibüse sığındı.

Polisi arayan vatandaşlar, Kemeraltı Mahallesi 125 Sokak'ta park halindeki minibüsün içinde bulunan kadının çevreye rahatsızlık verdiği ihbarını yaptı. Sokağa gelen polis ekibi, alkollü olduğu gözlenen Natalia K. isimli kadının ifadesini almakta zorlandı. Polisin bir süre konuştuktan sonra ikna ettiği kadın, ambulansla Marmaris Devlet Hastanesine götürüldü.

Bu sırada gazetecilerin sorularını yanıtlayan adının Natalia K, Ukraynalı olduğunu ve bir Türkle evlendiğini belirterek, " Turizm acentesinde çalışıyorum. Alkol aldığım için tur minibüsünden indirildim" dedi.

Yalnız kalmak istediğini kaydeden Natalia K'nin, bu sırada ağladığı görüldü. 

Mahalle sakinlerinden Cengiz Yurtbekler, sabah saatlerinde bir tur minibüsünden kadının indirildiğini gördüğünü anlatarak, "Araç gittikten sonra kadın, sokaktaki minibüslerin kapılarını yokladı, kapısı açık olanın içine girdi. Sık sık belden aşağısı çıplak olarak minibüsten inerek tuvaletini yapıyordu. Bu durumdan rahatsız olarak polise haber verdik" ifadesini kullandı. 

Haber verilmesi üzerine gelen minibüs sahibi ise polise kadından şikayetçi olmadığını bildirdi.


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Turizm

  ,

  Marmaris

  ,

  Sabah

  ,

  Kadın

  ,

  Tur

  ,

  çıplak

  ,

  muğla