Yeni doğan bebeğin kendisinden olmadığı iddia etti

Yeni doğan bebeğin kendisinden olmadığı iddia etti
Yeni doğan bebeğin kendisinden olmadığı iddia etti
- Muğla'nın Bodrum ilçesinde hapisten çıktıktan 5 ay sonra doğan bebeğin kendisinden olmadığını iddia eden koca ile eşi, aralarında yaşanan tartışmanın ardından polis tarafından emniyete götürüldü - Eşinin şikayetçi olmadığı koca, hakkında başka bir suçtan yakalama kararı bulunması nedeniyle tutuklandı

MUĞLA (AA) - Bodrum'da, yeni doğan bebeğin kendisinden olmadığını iddia eden koca ile eşi, aralarında çıkan tartışma sonucu ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. 

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaşayan 2 çocuk babası K.K, "Bıçakla adam yaralama" suçundan 6 ay hapis yattıktan sonra birkaç ay önce tahliye edildi. 

Eşi L.K'nın tahliye edilmesinden 5 ay sonra bir erkek bebek dünyaya getirmesi üzerine bebeğin kendisinden olmadığını öne süren K.K ile eşi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine L.K'nın yakınları polise haber verdi.

Eve gelen polis ekiplerine kapıyı açmayarak bir süre direnen K.K, daha sonra teslim oldu. Polis, "eşine şiddet uyguladığı" iddiasıyla K.K. ile eşi L.K'yı emniyet müdürlüğüne götürdü. 

Emniyet Müdürlüğünde ifadesine başvurulan L.K, eşinden şikayetçi olmadı. Kimlik sorgulamasında hakkında "Mühür ihlali" suçundan yakalama kararı bulunduğu belirlenen K.K, bu suçtan dolayı adliyeye sevk edildi. K.K, çıkarıldığı mahkemece "Mühür ihlali" suçundan tutuklandı.

İfadesinin ardından Bodrum Devlet Hastanesine götürülen ve tedavi edilen L.K, taburcu edildikten sonra 3 çocuğuyla evine döndü.


  ETİKETLER:

  şiddet

  ,

  haber

  ,

  Bodrum

  ,

  Çocuk

  ,

  Erkek

  ,

  İddia

  ,

  hapis

  ,

  tahliye

  ,

  emniyet

  ,

  muğla