1071 Malazgirt Spor, BAL'ı hedefliyor

1071 Malazgirt Spor, BAL'ı hedefliyor
1071 Malazgirt Spor, BAL'ı hedefliyor
MUŞ (AA) - Malazgirt ilçesinde 1971 yılında kurulan 1071 Malazgirt Spor, Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselmeyi hedefliyor.Malazgirt Derneği Toplantı...

MUŞ (AA) - Malazgirt ilçesinde 1971 yılında kurulan 1071 Malazgirt Spor , Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselmeyi hedefliyor.

Malazgirt Derneği Toplantı Salonunda konuşan Kulüp Başkanı İbrahim Türeli, tarihi bir kulübü teslim almanın onur ve gururunu yaşadığını ifade etti.

Kendisine güvenip bu görevi layık gören halka ve kongrede oy veren üyelere teşekkür eden Türeli, şöyle konuştu:

"Allah'ın izniyle tamamen şampiyonluğa kilitlenmiş durumdayız. Öncelikli hedefimiz ayaklarımızın üzerinde durmaktır. Bunun için SODES'e bir proje başvurusu yaptık ve geçmesi için de destek bekliyoruz. Projemiz geçerse hem kulübümüz bir rönesans yaşayacak hem de 40-50 aile bu atölyeden geçimini sağlayacak. Sosyal medyaya da açıldık. Bu sayede insanlar kulübümüzün varlığından haberdar olmaya başladı. Şimdiden yardım teklifleri gelmeye başladı. Son projemiz ise 1071 Malazgirt Spor Store. Hedefimiz BAL'a yükselmek. Ardından da 3. Lig. Sonuçta Malazgirt ismini taşıyoruz ve çok yetenekli gençlerimiz var. Muş'un en büyük teknik adamı Behçet Akçil ile anlaşmaya vardık. Transferlere yöneldik. Zaten güçlü olan kadromuza daha da güç kattık."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Aile

  ,

  Proje

  ,

  Lig

  ,

  sosyal

  ,

  Kulüp

  ,

  oy