AFAD Müdürü Tanış, gazetecilerle bir araya geldi

AFAD Müdürü Tanış, gazetecilerle bir araya geldi
AFAD Müdürü Tanış, gazetecilerle bir araya geldi
MUŞ (AA) - Kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelen Muş Afet Acil Durum Müdürü İbrahim Tanış, projelerini anlattı.Makamında düzenlediği...

MUŞ (AA) - Kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelen Muş Afet Acil Durum Müdürü İbrahim Tanış, projelerini anlattı.

Makamında düzenlediği basın toplantısında konuşan Tanış, amaçlarının vatandaşa hizmet olduğunu belirtti.

Diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla ciddi bir çalışma içine gireceklerini aktaran Tanış, "Muş için inşallah güzel şeyler yapacağız. Yaptığımız tüm çalışmaların basın tarafından takip edilmesini istiyorum. Çünkü takip edildiğimiz takdirde hem zevkimiz artar hem de görmediğimiz eksikliklerimizi tamamlarız. Böylece daha ciddi çalışmalar yaparız" ifadelerini kullandı.

Tanış, şunları kaydetti:

"Koordineli bir şekilde çalışacağız. Kamu kurumlarıyla iletişim haline geçip fikir alışverişinde bulunacağız. Muş'ta neler yapabiliriz diye gayretle çalışacağız. 64 okul ve kamu kurumunda eğitimler gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimlere devam edeceğiz. Devlet konutlarıyla ilgili çalışmamız olup şu anda 400'ün üzerinde bekleyen talep var ve şu anda 75'i devam ediyor. 2014 yılında 203 konut tamamlanıp teslim edildi. 2014 yılında ise hedeflenen konut sayısı 400'dür. Bu yıl bunun çalışmasını yapacağız."


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Konut

  ,

  Okul

  ,

  iletişim

  ,

  afet

  ,

  kurum

  ,

  hizmet