AK Parti adaylarından, Başkan Asya'ya ziyaret

AK Parti adaylarından, Başkan Asya'ya ziyaret
AK Parti adaylarından, Başkan Asya'ya ziyaret
MUŞ (AA) - AK Parti Muş Milletvekili adayları M. Emin Şimşek, Abdusselam Er ve Halis Saltık ile İl Başkanı Namık Ergün, Belediye Başkanı Feyat...

MUŞ (AA) - AK Parti Muş Milletvekili adayları M. Emin Şimşek, Abdusselam Er ve Halis Saltık ile İl Başkanı Namık Ergün,  Belediye Başkanı Feyat Asya'yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Asya, AK Parti ailesi olarak, birlik ve beraberlik içinde belediyenin asli görevlerini de ihmal etmeden 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere hazırlanacaklarını belirtti.

Seçildiği günden bu yana yaptığı çalışmalara da değinen Asya, seçimlerden sonra milletvekilleriyle bu çalışmaları yakından takip ederek, kenti daha ileriye götürmenin planlarını yapacaklarını bildirdi.

AK Parti Muş Milletvekili adayı Şimşek ise kentin gelişmesi ve kalkınması için kendisinin ve diğer milletvekili adaylarının fedakarca çalışacağını ifade etti.

Şimşek, "7 Haziran seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Muş halkını TBMM 'de onurlu bir şekilde temsil etmek ve onlara hak ettikleri hizmetleri verebilmek adına, partimiz ve başkanımızla uyum içinde çalışacağız" dedi.