AK Parti heyetinden, Başkan Asya'ya ziyaret

AK Parti heyetinden, Başkan Asya'ya ziyaret
AK Parti heyetinden, Başkan Asya'ya ziyaret
MUŞ (AA) - AK Parti Muş Milletvekili olarak yeniden seçilen Mehmet Emin Şimşek ile milletvekili adayları ve partililer, Belediye Başkanı Feyat...

MUŞ (AA) - AK Parti Muş Milletvekili olarak yeniden seçilen Mehmet Emin Şimşek ile milletvekili adayları ve partililer, Belediye Başkanı Feyat Asya'yı ziyaret etti

Muş Belediyesini ziyaret eden AK Parti heyeti, Başkan Asya'ya seçim kampanyasındaki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Asya, yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 aydır herkesin yoğun bir şekilde çalıştığını belirterek, verilen emeğin karşılığında 1 Kasım zaferini elde ettiklerini söyledi.

Asya, şöyle konuştu:

"Bir yılda 2 seçimin yapılması hem ülkemizi hem de vatandaşlarımızı yıprattı. Ülke yönetimindeki 5 aylık sıkıntı herkesi etkiledi. Allah'a binlerce şükrediyoruz ki milletimiz bunu fark ederek istikrardan ve huzurdan yana tercihini kullandı. Bu saatten sonra seçim yorgunluğunu bir yana bırakarak hizmette, kaldığımız yerden devam edeceğiz. 7 Haziran'da halktan uyarı aldık. Allah'ın her işinde bir hayır var. Eğer o uyarıyı almasaydık, belki davamızda sorunlar yaşanacaktı. Bu başarı bizi şımartmayacak, hizmet yolunda sağlam adımlarla yürümemize vesile olacak. Kendi yerelimizde her ne kadar istediğimiz sonucu alamasak da oylarımızı arttırmanın gururunu yaşıyoruz. Allah'ın izniyle bunu daha da ileri seviyeye taşımak için hizmet sunmaya devam edeceğiz."

Şimşek de Başkan Asya'ya seçim kampanyasındaki yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, "Tüm mazlumların gözü 1 Kasım tarihindeydi. 7 Haziran ile 1 Kasım tarihlerinde ülkemiz ciddi sıkıntılar içine girdi. Ancak Allah'a şükürler olsun ki 13 yıllık iktidarımızda atmış olduğumuz temelin öyle kolay kolay sarsılmayacağı fark edildi. Bu sıkıntıları fark eden halkımız bizlere 1 Kasım zaferini yaşattı. Bu başarıya emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Ziyarette milletvekili adayları Abdulselam Er ve Medeni Çağlar, AK Parti İl Başkanı Namık Ergün ve partililer katıldı.