AK Parti Muş milletvekili aday tanıtım toplantısı

AK Parti Muş milletvekili aday tanıtım toplantısı
AK Parti Muş milletvekili aday tanıtım toplantısı
MUŞ (AA) - AK Parti'nin Muş milletvekili adayları düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.Milletvekili adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdüsselam Er ve...

MUŞ (AA) - AK Parti 'nin Muş milletvekili adayları düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.

Milletvekili adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdüsselam Er ve Medeni Çağlar'ın kamuoyuna tanıtılması amacıyla, AK Parti İl Başkanlığı binası önünde düzenlenen törene, Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti İl Başkanı Namık Ergün, belde belediye başkanları ve partililer katıldı. 

Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Ergün, 1 Kasım seçimlerinde iyi bir sonuç almayı hedeflediklerini söyledi.  

AK Parti Muş Milletvekili ve milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek ise " Bugün bayramın hayrı için elele, kardeşçe AK Parti'ye yakışan bir misyonla canla başla çalışalım. Bu seçim önce ilimize, ülkemize ve İslam coğrafyasına inşallah barış, kardeşlik ve huzur getirsin. Artık bu coğrafyada kan akmasın. Çözüm Süreci bizim için çok kıymetli ve değerlidir. İnşallah kavgasız, gürültüsüz bir seçim geçirilmesini temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

1 Kasım seçimlerinin Türkiye açısından çok kritik ve önemli olduğunu, hükümetin Muş'ta yaptığı yatırımlarının artarak devam edeceğini belirten Şimşek, "Partimizin Muş ve ilçeleri ile ilgili çok önemli projeleri var. Ama şüphesiz ki en önemli projemiz Çözüm Sürecidir. İnşallah süreç nihayete erdiğinde, bu topraklarda artık kardeş kanı akmayacaktır" dedi.

Programda, milletvekili adayları Er ve Çağlar da birer konuşma yaptı.