Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
MUŞ (AA) - Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, atletizm ve kros yarışmasında dereceye giren öğrencilere forma hediye etti.Bulanık'ta atletizm ve...

MUŞ (AA) - Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, atletizm ve kros yarışmasında dereceye giren öğrencilere forma hediye etti.

Bulanık'ta atletizm ve kros yarışmalarında derece yapan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan formalar, Şube Müdürü Veysi Bora tarafından verildi.

Bora, Cumhuriyet Ortaokulunun birçok alanda başarı gösterdiğini belirterek, bu başarıdan dolayı okulun öğretmen ve öğrencilerini kutladı.

Başarılı öğrencilere her zaman desteklerinin süreceğini ifade eden Bora, şöyle konuştu:

"Öğrencilerimizin derslerinin yanı sıra sportif faaliyetlerde de başarılı olması bizlere sevindirmektedir. Onlara olan desteklerimiz her zaman sürecek. Bugün de kendilerine destek olmak için forma ve eşofman takımı hediye ettik. Çocuklarımıza bundan sonra ki spor müsabakalarında da başarılar diliyorum."

Okulun beden eğitimi öğretmeni Ülkay Demircan ise Atletizm Geliştirme Projesi kapsamında yapılan yarışmalarda okul olarak Muş'ta birinci olduklarını belirtti.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Hediye

  ,

  Bugün

  ,

  Öğretmen

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  derece

  ,

  forma