Başkan Asya'dan başsağlığı mesajı

Başkan Asya'dan başsağlığı mesajı
Başkan Asya'dan başsağlığı mesajı
MUŞ (AA) - Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın şehit edilmesi ile ilgili başsağlığı mesajı...

MUŞ (AA) - Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın şehit edilmesi ile ilgili başsağlığı mesajı yayımladı.

Uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan Kulaksız'a Allah'tan rahmet, ailesine sabır dileyen Asya,  toplum olarak artık bu tür olayların yaşanmasından rahatsız olduklarını ifade etti.

Binbaşı Kulaksız'a yönelik yapılan saldırının derin üzüntüsünü yaşadıklarını vurgulayan Asya, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Ölümler üzerine yapılan hesapları Allah boşa çıkarsın. Ateş düştüğü yerin dışını da yakıyor. Artık hepimizin canı yanıyor. Ölümler hepimizi vuruyor. Bu acıların son bulması gerekiyor. Ülkenin birliği ve dirliği için herkesin elinden geleni yapması gerekiyor. Toplum olarak artık yaşanan bu tatsız olaylardan huzursuz olduk. Allah'tan dileğim ülkemizde ve ilimizde bu tür olayların artık yaşanmamasıdır. Malazgirt'te şehit edilen binbaşımıza Allah'tan rahmet, acılı ailesine de sabır diliyorum."


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Belediye

  ,

  Asya

  ,

  toplum

  ,

  ilçe

  ,

  saldırı

  ,

  jandarma