Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımının maç hazırlığı

Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımının maç hazırlığı
Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımının maç hazırlığı
MUŞ (AA) - Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı, pazar günü sahasında konuk edeceği İskenderun Bedensel Engelliler Tekerlekli...

MUŞ (AA) - Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı, pazar günü sahasında konuk edeceği İskenderun Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı maçı için  hazırlıklarını sürdürüyor.

Türkiye Garanti Tekerlekli Basketbol 1. Lig 'de mücadele eden Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı,  sezonunun ilk maçını pazar günü İskenderun Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımı ile yapacak.

Takım, maçın hazırlıklarını Muş Spor Salonunda sürdürüyor.

Bedensel Engelli Tekerlekli Basketbol Takımı Kulübü Başkanı Bedri Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, antrenmanda yeni transfer yaptıkları 3 sporcuyla pota çalışması yaptıklarını söyledi.

En büyük hedeflerinin bu yıl süper lige yükselmek olduğunu ifade eden Korkmaz, yaptıkları yeni 3  transferlerle takım olarak daha çok güçlendiklerini dile getirdi.

Korkmaz, şöyle konuştu:

"Hedefimizde süper lig var. Bütün çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Maddi sıkıntılarımız had safhada. Her kulüp gibi bizim de desteğe ihtiyacımız var. Ligin başlamasına az bir süre kaldı. Bu sürede imkanlarımız dahilinde transfer yapabildik. Yetkililerin desteği doğrultusunda, daha iyi transferler yapmayı umuyorduk. Fakat şu ana kadar bizlere destek veren olmadı. Takıma ait bir aracımız var. Yetkililerden destek alamazsak, arabamızı satıp transfer ücretlerini ve masraflarımızın bir kısmını karşılayacağız."