Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
MUŞ (AA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı İsmail Adanur ve milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında, Anadolu Ajansı (AA) Muş...

MUŞ (AA) -  Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Muş İl Başkanı İsmail Adanur ve milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında, Anadolu Ajansı (AA) Muş Bürosunu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Adanur, 2014 yılının kasım ayında genel merkez kararıyla görevden aldığını anımsatarak, 5 ay sonra tekrar aynı kararla göreve getirildiğini belirtti.

Partisine kırkın ve küskün olmadığını ifade eden Adanur, CHP'nin tabanından gelen biri olarak görevine yeniden en iyi şekilde devam edeceğini söyledi.

Göreve başladıktan sonra seçim çalışmaları kapsamında, esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını dile getiren Adanur, "7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde bizde varız. Bu nedenle yoğun şekilde seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Genel merkezimizin son dönemlerde uygulamaya koyduğu projeler, kamuoyunda büyük ilgi görüyor. Ülkede CHP olarak iktidara talibiz. Bu iktidar 2015 seçimlerinde değişecek" diye konuştu.

Adanur, partilerinin çözüm sürecine kesinlikle karşı olmadığını belirterek, her zaman sürecin devamından yana olduklarını, iktidara geldiklerinde sürecin şeffaf ve açık olarak devam edeceğini sözlerine ekledi.