Genel Sekreter Güneş'ten hasta ziyareti

Genel Sekreter Güneş'ten hasta ziyareti
Genel Sekreter Güneş'ten hasta ziyareti
 MUŞ (AA) - Muş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hacı Yusuf Güneş, Varto ilçesinde bir süre önce apandisit ameliyatı geçiren 13 yaşındaki...

 MUŞ (AA) - Muş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hacı Yusuf Güneş, Varto ilçesinde bir süre önce apandisit ameliyatı geçiren 13 yaşındaki Bahtiyar Kızıl'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. 

Kızıl'ın evine gelen Güneş, hastanın durumu hakkında bilgi aldı.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Güneş, ziyaretlerde hastaların memnuniyetini artırmak ve hastaneler hakkında istek ve görüşlerini dinlemeyi amaçladıklarını aktardı.

Güneş, "Eksikliklerimizi telafi etmek amacıyla hastalarımızı ziyaret ediyoruz. Bu düşüncelerle 10 gün önce hastanemizde apandisit ameliyatı olan hastamızı evde ziyaret ettik. Sağlık durumu çok şükür iyi. Hastamıza ve yakınlarına göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor acil şifalar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Ziyarette Güneş'e, Tıbbı Hizmetler Başkanı Kenan Bayraktar, Varto Devlet Hastanesi Başhekimi İhsan Güney, Hastane Bakım İşleri Müdürü Mehmet Yıldız da eşlik etti.


    ETİKETLER:

    Kamu

    ,

    Güneş