HDP'li vekiller, Vali Yavuz'u ziyaret etti

HDP'li vekiller, Vali Yavuz'u ziyaret etti
HDP'li vekiller, Vali Yavuz'u ziyaret etti
MUŞ (AA) - HDP Muş Milletvekilleri Ahmet Yıldırım ve Burcu Çelik Özkan, Vali Seddar Yavuz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Yıldırım ve Özkan, İl...

MUŞ (AA) - HDP Muş Milletvekilleri Ahmet Yıldırım ve Burcu Çelik Özkan, Vali Seddar Yavuz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yıldırım ve Özkan, İl Genel Meclis Başkanı Ömer Çetinkaya ve İl Teşkilatı yöneticilerinden Ferhat Çakı, kısa süre önce Uşak Valiliği'nden Muş'a atanan Vali Yavuz'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Çalışma programlarının yoğunluğundan dolayı Vali Yavuz'u geç de olsa ziyaret ettiklerini belirten Yıldırım, "Vali beyin ilimize atanması vesilesiyle kendisine hoş geldin ziyaretinde bulunduk. Çalışma programımızın yoğunluğundan biraz geç oldu. Görevinin hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

Ziyaretten memnun kaldığını belirten Vali Yavuz ise "İlimiz milletvekillerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. 1 Kasım'da yapılacak genel seçimlerin, ilimizde huzur, güven ve demokratik bir ortamda geçmesini temenni ediyoruz. Yapılan ziyaretten dolayı tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  hdp

  ,

  Demokratik

  ,

  beyin