İl Özel İdaresi personeli iftarda bir araya geldi

İl Özel İdaresi personeli iftarda bir araya geldi
İl Özel İdaresi personeli iftarda bir araya geldi
MUŞ (AA) - İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nce iftar yemeği düzenlendi.Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Vali Vedat Büyükersoy,...

MUŞ (AA) - İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nce iftar yemeği düzenlendi.

Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Vali Vedat Büyükersoy, İl Özel İdaresi'nin yılın 365 günü 24 saat faaliyet gösteren bir kurum olduğunu söyledi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nin birçok alanda faaliyet gösteren bir kuruluş olduğunu hatırlatan Büyükersoy, "Bu hizmetleri hep birlikte yapmaktayız ve  zaman zaman biz de arkadaşlarımızla asfalt atarken, oruçlu olmasına rağmen o sıcağın altında nasıl çalıştıklarına dahi şahit olduk. Kendilerini tebrik ediyorum. Çünkü insanların hayırlısı insanlara faydalı olandır. İnsanlara hayırlı olmanın mutluluğunu, gururunu yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Yapılan hizmetler yarın bize dua olarak gelecek olan hizmetlerdir" ifadelerini kullandı.

İl Özel  İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür ise personelin 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını ifade etti.

İftar yemeğine Vali Yardımcısı Ercan Öter, Emniyet Müdürü Ahmet Cemal Çalışkan, Gıda , Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, İl Genel Meclisi üyeleri ve çok sayıda personel katıldı.