Kaymakam Atasoy, karayolunu inceledi

Kaymakam Atasoy, karayolunu inceledi
Kaymakam Atasoy, karayolunu inceledi
MUŞ (AA) - Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Karayolları 116. Şube Şefi Fehim Altıntaş ile Malazgirt-Patnos karayolunda incelemelerde...

MUŞ (AA) - Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Karayolları 116. Şube Şefi Fehim Altıntaş ile Malazgirt-Patnos karayolunda incelemelerde bulundu.

Atasoy, incelemenin ardından, Malazgirt-Patnos Bulanık arası duble yol çalışmasının 2017 yılına kadar tamamlanacağını söyledi.

Malazgirt'in duble yollara kavuşacağını aktaran Atasoy, "Şu anda duble yol çalışmaları başlamış durumda. Vatandaşlarımız biraz daha sabrederse bu yollar çok daha güzel olacak. Tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de duble yollarımız yollarımız olacak. Bu yolumuzu programa alan milletvekillerimize ve karayolları bölge müdürlüğümüze teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Karayolları 116. Şube Şefi Fehim Altıntaş ise Patnos-Malazgirt arası 8 kilometrelik duble yol çalışmalarının başladığını belirterek, kış şartlarında bozulan yolların önümüzdeki günlerde bakım ve onarım çalışmalarının yapılacağını kaydetti.


    ETİKETLER:

    Türkiye

    ,

    kış