Kaymakam Atasoy'dan hastaneye ziyaret

Kaymakam Atasoy'dan hastaneye ziyaret
Kaymakam Atasoy'dan hastaneye ziyaret
MUŞ (AA) - Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yetkililerden hastane hakkında bilgi aldı.Hastane...

MUŞ (AA) - Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek yetkililerden hastane hakkında bilgi aldı.

Hastane personelleriyle öğle yemeğini yiyen Atasoy, ardından beraberindekilerle yatan hastaları ziyaret etti.

Hastanede yeni açılacak olan obeziteyle mücadele odası ile fizik tedavi merkezi ve kadın doğum servisini de inceleyen Atasoy, personelle bir süre sohbet etti.

Tadilattan geçirilen doğum servisini gezen Atasoy, "Burada çok güzel çalışmalar yapılmış. Doğum servisine yapılan değişiklik, hastanemizin havası değiştirmiş. Bu hizmetler vatandaşımızın rahatı ve huzuru içindir. Hastanemizde Avrupa standardı hizmetler vermek için  gece gündüz demeden çalışan personellere teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hastane Müdürü Hüseyin Haydaroğulları ise desteklerinden dolayı Atasoy'a teşekkür etti.

Ziyarete Atasoy'a, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aydınoğlu da eşlik etti.


  ETİKETLER:

  Sohbet

  ,

  Kadın

  ,

  Avrupa

  ,

  Gece

  ,

  ilçe

  ,

  jandarma

  ,

  eğitim