Malazgirt Belediyesinde personel toplantısı

Malazgirt Belediyesinde personel toplantısı
Malazgirt Belediyesinde personel toplantısı
MUŞ (AA) - Malazgirt Belediyesi vatandaşlara daha güler yüzlü, kaliteli hizmet vermek ve işlerin daha hızlı yürütülmesi için personel toplantısı...

MUŞ (AA) - Malazgirt Belediyesi vatandaşlara daha güler yüzlü, kaliteli hizmet vermek ve işlerin daha hızlı yürütülmesi için personel toplantısı düzenledi.

Belediye Başkanı Halis Coşkun başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda yapılan toplantıya belediye meclis üyeleri, birim amirleri ve personeller katıldı.

Toplantıda konuşan Başkan Coşkun, öncelikle personelin mesai saatlerine uyması konusunda uyarıda bulunarak, bütün personelin mesai saatleri içinde işlerinin başından olmasını istedi.

Coşkun, "Belediyemize gelen tüm vatandaşlarımıza güler yüz ile hızlı hizmet vermemiz gerekmekte. Bu konuda tüm personel gereken özeni göstermelidir. Yerel seçimlerin üzerinden bir yıl geçti.  Halka verdiğimiz sözleri yerine getirmek için ekip ruhuyla durmadan çalışacağız. Onun için her ay personel toplantısı gerçekleştirerek, halkın sorun ve sıkıntılarının çözümü konusunda fikir alış verişinde bulunacağız" dedi.

Konuşmaların ardından "İş Sağlığı ve Güvenliği"  eğitimine katılan personellere belge  verildi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  personel

  ,

  belge

  ,

  ,

  başkan

  ,

  hizmet