Malazgirt'te tayini çıkan hakimlere veda yemeği

Malazgirt'te tayini çıkan hakimlere veda yemeği
Malazgirt'te tayini çıkan hakimlere veda yemeği
MUŞ (AA) - Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesiyle, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine atanan Malazgirt ilçesi hakimleri Hüseyin...

MUŞ (AA) - Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu ( HSYK ) kararnamesiyle,  Afyonkarahisar 'ın Bolvadin ilçesine atanan Malazgirt ilçesi hakimleri Hüseyin Sabuncuoğlu ve eşi Aslıhan Sabuncuoğlu'na veda yemeği düzenlendi.

Malazgirt Adliyesi personellerince düzenlenen yemekte Cumhuriyet Savcısı Ersoy Yıldız, ilçede yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı hakimlere teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarı dileğinde bulundu.

Hakim Hüseyin Sabuncuoğlu ise halka en iyi hizmeti sunmak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini bildirerek, veda gecesini tertipleyen adliye personellerine teşekkür etti.

Sabuncuoğlu, "Burası dördüncü görev yerim. Ama burada yaşadığım arkadaşlığı ve sıcaklığı, hiçbir yerde bu kadar yoğun yaşamadım. Herkese katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yemeğin sonunda Ersoy, Malazgirt Adliyesi'ne yaptıkları katkılardan dolayı hakimlere plaket verdi.

Yemeğe, Cumhuriyet Savcıları Mustafa Ekrem Petekkaya ve Ersoy Yıldız, Hakim Mustafa Doğan ile adliye personelleri katıldı.