Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
MUŞ (AA) - Hasköy ilçesinde seçime katılımın yüzde 95 olarak gerçekleştiğini ve AK Parti'ye yüzde 90 oy verildiği bildirildi.Hasköy İlçe Belediye...

MUŞ (AA) - Hasköy ilçesinde seçime katılımın yüzde 95 olarak gerçekleştiğini ve AK Parti'ye yüzde 90 oy verildiği bildirildi.

Hasköy İlçe Belediye Başkanı Mürsel Özen, yaptığı açıklamada, halkın 7 Haziran'dan Türkiye'de gelişen belli senaryoları gördükten sonra, ülkenin huzur ve istikrarı için bir kez daha AK Parti'ye oy verdiğini söyledi.

Özen, şöyle konuştu:

"Seçimde Hasköy ilçe merkezinde katılım yüzde 95 olarak gerçekleşirken, AK Parti'ye verilen oy oranı ise yüzde 90 civarında. Hasköy halkı, kan ve annelerin göz yaşını görmek istemiyor. Barışı istemeyen insanın aklında şüphe etmek lazım. Elbette ki biz bu coğrafyada yaşıyoruz. Bütün bölgenin huzuru demek, Türkiye'nin huzuru demek. Doğu'nun barışı demek, Türkiye'nin kalkınması ve Türkiye'nin önünün açılması demek. Huzur olmadan hiçbir şey olmaz. Siyasetten farklı düşüncelerimiz olabilir, siyasetten ayrıştığımız noktalar olabilir ama huzur birlik ve beraberlik noktasında eğer bizler gerçekten bu coğrafyada yaşamak istiyorsak ayrışma gibi asla bir lüksümüz yoktur."