MTSO, yurt dışı gezisini tamamladı

MTSO, yurt dışı gezisini tamamladı
MTSO, yurt dışı gezisini tamamladı
MUŞ (AA) - Muş Ticaret ve Sanayi Odası'nın (MTSO) KOSGEB desteğiyle Fransa ve İspanya'ya yaptığı iş gezisi sona erdi. İş gezisi ve gittikleri...

MUŞ (AA) - Muş Ticaret ve Sanayi Odası'nın (MTSO) KOSGEB desteğiyle  Fransa ve İspanya 'ya yaptığı gezisi sona erdi. 

İş gezisi ve gittikleri ülkelerde yaptıkları ziyaretle ilgili yazılı açıklama yapan MTSO Başkan Yardımcısı Şihmus Sinecem, 30 kişilik heyetle Türk-Fransız Ticaret Odası'nda düzenlenen toplantıya katılarak ikili iş görüşmelerinde bulunduklarını ve verimli bir program gerçekleştirdiklerini bildirdi. 

Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerine en iyi hizmeti verme gayreti içinde olduklarını ifade eden Sinecem, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Fransa ve İspanya'ya düzenlediğimiz geziyle amacımız kentimizin tanıtımını yapmak ve ekonomik gelişmeleri yakından izleyerek ticari vizyonumuzu geliştirmektir. Gezimiz kapsamında üst düzey yetkililerle yaptığımız görüşmeler çok olumlu geçti. Umarım orta ve uzun vadede bölgemizin rekabet gücünün yükseltilmesine katkı sağlayacaktır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gerçekleştirilecek olan bu ve benzeri çalışmaları düzenleyerek, kazanımlarımızı hayata geçirip, bölgemizi ve ilimizi çekim merkezi haline getirerek markalaştırmak hedeflerimiz arasındadır."


  ETİKETLER:

  Fransa

  ,

  İspanya

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  başkan

  ,

  açıklama