Muş Aşçılar ve Pastacılar Derneği'nden "özür" mesajı

Muş Aşçılar ve Pastacılar Derneği'nden "özür" mesajı
Muş Aşçılar ve Pastacılar Derneği'nden "özür" mesajı
MUŞ (AA) - Muş Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Mehmet Halit Uygur, Özdilek köyünde Yıldırım ailesinin düğününe yemek desteği verdikleri yönünde...

MUŞ (AA) - Muş Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Mehmet Halit Uygur, Özdilek köyünde Yıldırım ailesinin düğününe yemek desteği verdikleri yönünde çıkan haberler üzerine açıklama yaptı.

Uygur, yemek masraflarının tamamen Yıldırım ailesi tarafından karşılanmasına rağmen basın mensuplarına "yanlış" demeç verdiğini belirterek, aileden ve basın mensuplarından özür diledi.

Düğün günü yemek masraflarının kendileri tarafından karşılandığı sözlerinin yanlış anlaşıldığını vurgulayan Uygur, şöyle konuştu:

"16 Ağustos 2015 günü Mansur ve Sunay Yıldırım kardeşlerimizin düğününde biz herhangi bir yemek yardımını para olarak veya et olarak yapmamışızdır. Biz sadece oraya dağıtım amaçlı gitmişizdir. Biz derneğimizin tanıtımını yapmak amacıyla sadece yemek dağıtımına destek çıkmışızdır. Biz basına verdiğimiz yanlış bir demeçten dolayı hem aileden hem de basın mensuplarından özür diliyoruz. Bütün yemek masrafını düğün sahibi karşılamıştır."


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Yemek

  ,

  Para

  ,

  ağustos

  ,

  açıklama

  ,

  2015