Muş Belediye Meclisinin son toplantısı yapıldı

Muş Belediye Meclisinin son toplantısı yapıldı
Muş Belediye Meclisinin son toplantısı yapıldı
MUŞ (AA) - Muş Belediye Meclisi 2015 yılı son toplantısı Belediye Başkanı Feyat Asya başkanlığında gerçekleşti.Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen...

MUŞ (AA) - Muş Belediye Meclisi 2015 yılı son toplantısı Belediye Başkanı Feyat Asya başkanlığında gerçekleşti.

Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Asya, 2015 yılının son meclis toplantısını yaptıklarını belirtti.

Ulaşımda yaşanan sıkıntıları başarıyla sonuçlandırdıklarını aktaran Asya, şunları kaydetti:

"Ortak havuz ve kartlı sistemle ulaşımda sorunsuz yeni bir döneme öncülük ettik. Geçtiğimiz cumartesi günü açılışını yaptığımız uygulama bu hafta başından itibaren başladı. İlk etapta bazı sıkıntılar olabilir. Allah'ın izniyle bunu da en kısa sürede atlatacağız. Bunun yanı sıra bu yıl hayvan pazarının açılışını yaparak halkımızın hizmetine sunduk. Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın artık kendilerine yakışır bir şekilde kafeteryası, abdest, mescit ahırları, yemlik yerleri ile modern bir hayvan pazarına kavuşturmuş olduk. Yine hayvan pazarımızın önündeki ana yolu asfaltladık."

Müftü Mehmet Çağlayan ve Şeyh Şükrü Efendi parklarının tamamlanma aşamasına geldiğini aktaran Asya, "Gelecek yıl ilkbahar sezonuyla bu parklarımızın eksiklerini gidererek halkımızın hizmetine sunacağız" ifadelerini kullandı.