Muş TSO üyeleri Rusya'ya gidecek

Muş TSO üyeleri Rusya'ya gidecek
Muş TSO üyeleri Rusya'ya gidecek
MUŞ (AA) - Muş Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Fatih Cengiz, Rusya'ya gezi programı düzenleyeceklerini açıkladı.Cengiz, yaptığı yazılı...

MUŞ (AA) - Muş Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Fatih Cengiz, Rusya'ya gezi programı düzenleyeceklerini açıkladı.

Cengiz, yaptığı yazılı açıklamada, TSO üyelerinin 2-9 Ağustos tarihlerinde Rusya'ya gideceğini bildirdi.

KOSGEB ile Muş TSO'nun ortak düzenlediği gezide masrafların yüzde 40'ını KOSGEB'in karşılayacağının altını çizen Cengiz, şunları ifade etti:

"Oda olarak üyelerimizin yurt dışında pazar araştırması, inceleme ve gezisi yapmaları çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dileyen ve şartları uygun olan her üyemiz bu gezilere katılabilir. 2 Ağustos Muş- İstanbul , 3 Ağustos, İstanbul'dan St.Petersburg'a hareket. 4 Ağustos'ta ise Petersburg Ticaret Ataşeliği, Petersburg Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti ve ikili iş görüşmeleri, sektörel merkezlere ziyaretler gerçekleşecek. 5 Ağustos'ta Leningrad Bölgesi Ticaret ve Sanayi Odası ve ikili iş görüşmeleri ve sektörel merkezler ziyareti olacak. 6 Ağustos'ta Petersburg-Moskova Hızlı Tren, Aleksandrova Sanayi Bölgesi ziyaret ve toplantısı, 7 Ağustos'ta Moskova Ticaret Müşavirliği ile Rus-Türk İşadamları Derneği ziyaret edilecek." 

Cengiz, heyetin 8 Ağustos'ta Moskova'dan İstanbul'a döneceğini kaydetti.