Muş TSO'dan Vali Yavuz'a ziyaret

Muş TSO'dan Vali Yavuz'a ziyaret
Muş TSO'dan Vali Yavuz'a ziyaret
MUŞ (AA) - Muş Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Seddar Yavuz'u makamında ziyaret...

MUŞ (AA) - Muş Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Seddar Yavuz'u makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yavuz, bundan önce görev yaptığı Uşak'ın sanayisinin çok güçlü olduğunu, oradaki tecrübelerini Muş'ta işadamlarıyla hayata geçirmeyi hedeflediğini söyledi.

Muş'ta güzel işler yapmayı planladığını ifade eden Yavuz, şöyle konuştu:

" Sosyal , ekonomik ve kültürel alanlarda şehri kalkındırmak için çaba göstereceğiz. İlimizde sanayi ve ticaretin gelişmesi için güzel çalışmalar yapacağımızı umuyorum. Özellikle sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan şehrimizi kalkındırmak, vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek bakımından, valilik olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmak üzere birlikte çalışacağız. Özellikle hükümetimizin ve devletimizin imkanlarını ilimize çekmeyi planlıyoruz. Teşvikler ve diğer noktalar bakımından da burada iyi işler yapacağımı düşünüyorum."

Muş TSO Başkanı Fatih Cengiz ise  TSO heyeti olarak kısa bir süre önce kentte atanan Vali Yavuz'a başarı dileğinde bulunduklarını ifade etti.


  ETİKETLER:

  Fatih

  ,

  sanayi

  ,

  sosyal

  ,

  yönetim