Muş'ta başarılı öğrencilere ödül

Muş'ta başarılı öğrencilere ödül
Muş'ta başarılı öğrencilere ödül
MUŞ (AA) - Muş'ta Milli Eğitim Bakanlığı ve Ensar Vakfı Değerler Eğitimi Merkezi işbirliğiyle yürütülen Türkiye Değer Ödülleri Yarışmasında dereceye...

MUŞ (AA) - Muş'ta Milli Eğitim Bakanlığı ve Ensar Vakfı Değerler Eğitimi Merkezi işbirliğiyle yürütülen  Türkiye Değer Ödülleri Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül verildi.

Proje kapsamında 2014-2015 eğitim öğretim yılında düzenlenen "yardımseverlik" ana temasında konulu yarışmada, Muş'ta birinci olan öğrencilere birer çeyrek altın ve kitap verildi.

Milli Eğitim Müdürü Cevdet  Arslan ile başarılı öğrencileri makamında kabul eden Vali Vedat Büyükersoy, insan olmanın bir özelliğinin de yardımseverlik, anne babaya saygı ve vefa olduğunu söyledi.

Büyükersoy, "Şiir, kompozisyon, afiş ve resim konusunda öğrencilerimiz, hazırladıkları eserlerle seçildiler. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren öğretmenleri ve okul müdürlerini tebrik ediyorum. Zaten, öğretmenlerine, anne ve babasına saygılı olmayan öğrencilerin, iyi bir birey olması mümkün değil" diye konuştu.