Muş'ta kaybolan 3 yaşındaki çocuk ölü bulundu

Muş'ta kaybolan 3 yaşındaki çocuk ölü bulundu
Muş'ta kaybolan 3 yaşındaki çocuk ölü bulundu
MUŞ (AA) - Muş'ta, yakınlarının düğünü için ailesiyle İstanbul'dan Muş'a gelen ve 9 gün önce kaybolan 3 yaşındaki çocuğun cesedi bulundu.Alınan...

MUŞ (AA) - Muş'ta, yakınlarının düğünü için ailesiyle İstanbul 'dan Muş'a gelen ve 9 gün önce kaybolan 3 yaşındaki çocuğun cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, Keçidere köyünden çoban Selahattin Tuğlacı, köyden yaklaşık bir kilometre uzaklıktaki kayalıkların arasında  çocuk cesedi görerek, jandarmaya haber verdi.

Yapılan incelemede, cesedin yakınlarının düğünü için ailesiyle İstanbul'dan Keçitepe köyüne gelen ve 9 gün önce kaybolan 3 yaşındaki Azad Toktaş'a ait olduğu belirlendi.

Küçük çocuğun cesedi, otopsi için Malatya 'ya gönderildi.

Azad Toktaş'ın dedesi Fahrettin Toktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, torununun ölü bulunmasının acısını yaşadıklarını belirtti.

Toktaş, "Torunum 9 gün önce evin önünde oynarken kayboldu. Tüm aramalara rağmen bulunamadı. Günlerdir iyi haberini bekliyorduk" dedi.

Yakınlarının düğünü için ailesiyle İstanbul'dan Keçitepe köyüne gelen Azad Toktaş, 17 Haziran'da akrabalarının evinin önünde oynarken kaybolmuştu.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Malatya

  ,

  haber

  ,

  Çocuk

  ,

  çoban