Muş'ta minibüs şoförlerine eğitim

Muş'ta minibüs şoförlerine eğitim
Muş'ta minibüs şoförlerine eğitim
MUŞ (AA) - Muş Şoförler ve Otomobilciler Odası, minibüs şoförlerine, etkili iletişim, öfke, stres kontrolü eğitimi vermeye başladı.Muş Esnaf ve...

MUŞ (AA) - Muş Şoförler ve Otomobilciler Odası, minibüs şoförlerine, etkili iletişim, öfke, stres kontrolü eğitimi vermeye başladı.

Muş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonunda düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını yapan Muş Şoförler ve Otomobilciler Odası yetkililerinden Nezir Toplu, eğitimlerde vatandaşlara diyaloğun anlatıldığını ve gelen şikayetlerin değerlendirildiğini söyledi.

Toplu, "Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Muş Şoförler ve Otomobilciler Cemiyeti ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası birliğinde, teknik destek programı çerçevesinde, Muş'ta hizmet veren toplu taşıma şoförlerine şiddet ve öfke kontrolü ve müşteri ilişkilerine yönelik eğitim veriliyor" dedi.

Muş'ta trafik ve toplu taşıma sorunlarının had safhaya ulaştığını belirten Toplu, seminerde bu sorunların da ele alındığını kaydetti.

Toplu, "80 saat şeklinde verilecek eğitime, 2 psikolog, birer müşteri ilişkileri ve pazarlama uzmanı katılacak. Eğitim 12 gün sürecek" diye konuştu.