Muş'ta sünnet şöleni

Muş'ta sünnet şöleni
Muş'ta sünnet şöleni
MUŞ (AA) - Muş-Der'in Şehir Spor Salonunda düzenlediği sünnet şöleniyle kentte yaşayan 100 çocuk sünnet edilecek.Sünnet şölenine katılan Vali Vedat...

MUŞ (AA) - Muş-Der'in Şehir Spor Salonunda düzenlediği sünnet şöleniyle kentte yaşayan 100  çocuk sünnet edilecek.

Sünnet şölenine katılan Vali Vedat Büyükersoy, şölene katkı sağlayan sponsorlara, gönüllü kamu hizmeti veren dernek ve sivil toplum örgütlerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Feyat Asya, iki ay önce kurulan ve güzel bir etkinliğe imza atan derneği kutlayarak, "Dileğim odur ki bütün sivil toplum örgütlerine örnek olsunlar. Bu etkinlik sayesinde ilimizde farklı parti çatıları altında yarışan milletvekili adaylarımızın aynı çatı altında olmalarının mutluluğunu yaşıyoruz. Ortak paydamız Muş, birliktelik, huzur, güven ve şehrimizin yeniden imarı olmalıdır" diye konuştu.

Muş-Der Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç ise öncelikle yetim, engelli ve mağdur aile çocuklarını seçmeye çalıştıklarını belirterek, bu tür etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Etkinliğe Vali Büyükersoy'un eşi Kadriye Büyükersoy, Kızılay Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen, Korkut Belediye Başkanı Haşim Arık ve vatandaşlar katıldı.

Program, çocuklara hediye verilmesiyle son buldu.