Muş'ta yol onarım çalışması

Muş'ta yol onarım çalışması
Muş'ta yol onarım çalışması
 MUŞ (AA) - Muş Belediyesi altyapı ve doğalgaz çalışmalarından dolayı tahrip olan yollarda onarım çalışmasına devam ediyor.Belediye Başkanı Feyat...

 MUŞ (AA) - Muş Belediyesi altyapı ve doğalgaz çalışmalarından dolayı tahrip olan yollarda onarım çalışmasına devam ediyor.

Belediye Başkanı Feyat Asya, yaptığı açıklamada, kentin mevcut altyapının yetersiz olduğunu ve ihtiyaca cevap vermediğini söyledi.

Asya, şunları kaydetti:

"Doğalgaz bu şehrin yıllardır özlem duyduğu bir hizmetti. Bunun artık ötelenmeden vatandaşlarımıza sunulması gerekiyordu. Biz de bu yıl sezon başından itibaren bu konuda çalışmalara başladık. Kısa sürede kentin doğalgaz döşeme çalışmalarını tamamlamayı ve bu sıkıntıyı gidermeyi hedefliyoruz. Başta sürücüler olmak üzere vatandaşlardan yollarla ilgili şikayet aldık. Birçok vatandaşımızın da desteğini gördük. Sizlerde takdir edersiniz ki altyapı gibi bir hizmetin hayata geçmesi için yolların yıkılması, bozulması kaçınılmazdır. Vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını diliyorum. Allah'ın izniyle önümüzdeki sene kentin altyapısını tamamen değiştirmek için çalışmalara başlayacağız."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Asya

  ,

  sezon