Muş'ta yol yenileme çalışmaları

Muş'ta yol yenileme çalışmaları
Muş'ta yol yenileme çalışmaları
MUŞ (AA) - Muş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki yollarda genişletme ve yenileme çalışması başlattı. Muş Belediye Başkanı...

MUŞ (AA) - Muş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki yollarda genişletme ve yenileme çalışması başlattı. 

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya , kentin birçok noktasında ekiplerin yol çalışması yaptığını kaydederek, eksikliklerin giderilmesi için gayret sarf ettiklerini söyledi.

Kültür Mahallesi İmam Hatip Caddesi ve Saray Mahallesi Medine Caddesi'nde yürütülen çalışmaları inceleyen Asya, "Tüm altyapı tesisatlarının döşendiği yolları önümüzdeki günlerde ulaşıma açmayı hedefliyoruz. Doğal gaz döşeme hattı çalışmalarından dolayı kentin birçok bölgesindeki yollarda kazı çalışması yapılmaktadır. İçme suyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarımızı başlattıktan sonra o yollarda asfaltlama veya parke döşeme çalışması yapacağız. Ekiplerimiz bu yollarda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde halkımızın hizmetine açılacaktır" dedi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  İmam

  ,

  Asya

  ,

  kültür

  ,

  kent