Muş'taki terör saldırısı

Muş'taki terör saldırısı
Muş'taki terör saldırısı
- Muş Valisi Seddar Yavuz, teröristlerce askeri araca yönelik saldırısı sonucu yaralanan askerleri ziyaret etti - Yavuz: - "Terör örgütü mensupları hak ettikleri cevabı mutlaka güvenlik güçlerinden alacaklardır. Devletimiz kararlı ve güçlüdür"

MUŞ (AA) - Muş Valisi Seddar Yavuz, Muş-Bulanık karayolu üzerinde askeri araca yönelik bombalı saldırıda yaralanan askerleri ziyaret etti.

Muş Devlet Hastanesinde tedavi gören askerin sağlık durumlarıyla ilgili İl Sağlık Müdürü Dr. Serdar Türkoğlu'ndan bilgi alan Yavuz, daha sonra askerlerin yanına giderek "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Ziyaretin ardından saldırıyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Yavuz, askerlerin sağlık durumunun iyi olduğunu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığını söyledi. 

Yapılan saldırının karşılıksız kalmayacağını vurgulayan Yavuz, şöyle konuştu:

"Terör örgütü mensupları hak ettikleri cevabı mutlaka güvenlik güçlerinden alacaklardır. Devletimiz kararlı ve güçlüdür. Bizde Muş Valiliği olarak güvenlik güçleriyle birlikte terör örgütü mensuplarına hak ettikleri cezayı elbet vereceğiz. Bu konuda en ufak bir tereddüt söz konusu değil. Çok şükür arkadaşlarımız hafif şekilde yaralıdır. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz, en kısa zamanda inşallah taburcu olacaklardır."


    ETİKETLER:

    güvenlik

    ,

    açıklama