Muş'taki terör saldırısı

Muş'taki terör saldırısı
Muş'taki terör saldırısı
- Vali Yavuz, terör örgütü PKK tarafından menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi esnasında infilak ettirilmesi sonucu yaralanan askerleri hastanede ziyaret etti - Yavuz: "Devletimize ve milletimize kasteden en çok da bölge halkına zarar veren hainlerle etkin şekilde mücadele etmeye devam edeceğiz"

MUŞ (AA) - Vali Seddar Yavuz, Muş'taki terör saldırısında yaralanan askerleri tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

Vali Yavuz, ziyaretinde, Muş Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan askerlere "Geçmiş olsun" dileğinde bulundu, yaralıların sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Yavuz, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi neticesinde yaralanan askerlerin hayati tehlikelerinin bulunmadığını, tedavilerinin sürdüğünü söyledi.

"Devletimize ve milletimize kasteden en çok da bölge halkına zarar veren hainlerle etkin şekilde mücadele etmeye devam edeceğiz" diyen Yavuz, şunları kaydetti:

"Bu olaylar bizim moralimizi asla bozmaz. Birliğimize ve bütünlüğümüze sıkılan kurşunları ve atılan bombaların her birini yok edecek güçteyiz ama biz terör örgütü mensuplarıyla halkımızı ayırt etmeye özen gösteriyoruz. Bunu göstermeye de devam edeceğiz. Demokratik ve kurallar içerisinde mücadelemiz devam edecek. Önümüzdeki süreçte Muş'ta güven ve huzuru mutlak surette sağlayacağız. Bu hainler ve işbirlikçileri hak ettikleri cezayı mutlak surette alacaklardır. Halkımız bundan emin olsun."        


    ETİKETLER:

    Demokratik