Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İriş:

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İriş:
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İriş:
- "Bizim dışımızda olan herhangi bir partinin, bu ülkenin insanının beklentilerine, problemlerine, sıkıntılarına çözüm üretmesi mümkün değildir. Bu onların niyetinden değil, uygulamaya çalıştıkları reçetenin hatalı olmasındandır"

MUŞ (AA)  - Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, "Bizim dışımızda olan herhangi bir partinin, bu ülkenin insanının beklentilerine, problemlerine, sıkıntılarına çözüm üretmesi mümkün değildir. Bu onların niyetinden değil, uygulamaya çalıştıkları reçetenin hatalı olmasındandır" dedi.

İriş, partisinin Muş İl Teşkilatında düzenlenen milletvekili aday tanıtım programında yaptığı konuşmada, Türkiye 'nin bütün meselelerinin çözümünün milli görüşün ortaya koyduğu prensiplerde olduğunu söyledi.

"Ekonomide, dış politikada, sosyal hayatımızda, kardeşlik, barış ve huzurun tesisinde aklınıza ne geliyorsa, bütün konularda milli görüşün ortaya koyduğu çözüm ve reçeteler, en doğal ve tek çözüm reçetesidir" diyen İriş, şöyle devam etti:

"Bu ülkenin değerlerini, bu ülkenin tarihini, bu ülkenin inanç ve kültürünü önemseyerek, çözerek bu ülkenin dokusuna, doğasına uygun çözümler üretmiştir. Bizim dışımızda olan herhangi bir partinin, bu ülkenin insanının beklentilerine, problemlerine, sıkıntılarına çözüm üretmesi mümkün değildir. Bu onların niyetinden değil, uygulamaya çalıştıkları reçetenin hatalı olmasındandır. Türkiye'nin 81 ilinde tek başımıza seçime giriyoruz. Bu seçimlerde Allah'ın izniyle artık yavaş yavaş, kararan bulutlar kalkacak ve insanlarımız, ne kadar perdelerlerse perdelesinler, inşallah milli görüşü, Saadet Partisi'ni, bu genç kardeşlerimiz, adaylarımız görecekler."

Programda konuşan Van milletvekili adayı Fethullah Erbaş ise  Ankara 'da meydana gelen patlamanın çok üzücü olduğunu belirterek, "Bu saldırıyı kardeşliğe, insanlığa büyük bir darbe olarak kabul ediyoruz. Bir an önce faillerin bulunmasını arzu ediyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Bundan sonraki süreçte Türkiye daha dikkatli olsun. Çünkü Türk halkının dostu yoktur" diye konuştu. 

Konuşmaların ardından, milletvekili adayları tanıtıldı.