Tayini çıkan hakim ve savcılara iftar yemeği

Tayini çıkan hakim ve savcılara iftar yemeği
Tayini çıkan hakim ve savcılara iftar yemeği
MUŞ (AA) - Malazgirt ilçesinde, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yaz kararnamesiyle görev yerleri değişen savcı ve hakimler için iftar...

MUŞ (AA) - Malazgirt ilçesinde, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) yaz kararnamesiyle görev yerleri değişen savcı ve hakimler için iftar yemeği düzenlendi.

Malazgirt Oteli'nde verilen iftar yemeğinde konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Ersoy Yıldız, tayini çıkan hakim ve savcılara ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarı diledi. 

Tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ekrem Petekkaya ise görev süreleri boyunca halkla bütünleştiklerini belirterek, "Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum" dedi.

Yemeğin sonunda Malazgirt Adliyesi'ne yaptığı katkılardan dolayı Cumhuriyet Savcısı Petekkaya ve Hakim Mustafa Doğan'a plaket verildi.

Yemeğe, Patnos Cumhuriyet Başsavcısı Resul Narin, Malazgirt Cumhuriyet Savcısı Ersoy Yıldız, Patnos Adalet Komisyonu Başkanı Cengiz Doğan, hakim ve savcılar ile adliye personelleri katıldı.