Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
MUŞ (AA) - Vali Vedat Büyükersoy, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla kutlama mesajı yayımladı.Vali Büyükersoy, mesajında,...

MUŞ (AA) - Vali Vedat Büyükersoy, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolaysıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Büyükersoy, mesajında, vatandaşın esenliği ve güvenliği için mesai mefhumu gözetmeden çalışan, Türkiye 'nin en köklü kurumlarından olan Emniyet Teşkilatı'nın 170 yıllık bir maziye sahip olduğunu bildirdi.

Emniyet Teşkilatı'nın kurulduğu günden bu yana vatandaşların huzur ve güvenliği sağlamak için çağdaş teknoloji , bilgi ve beceri ile donanmış olarak çalışmalarını sürdürdüğünü anımsatan Büyükersoy, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bundan sonra da çalışmalarını aynı gayret ve özveriyle sürdüreceğine kanaatim tamdır. Polisimizin her türlü zorluğa göğüs gererek, canları pahasına yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde, bizler huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşama imkanı buluyoruz. Bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, 10 Nisan Polis Gününü kutluyor, ülkemizde huzur ve güven ortamının tesisi adına görevi başında şehit olanlara Allah'tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı arz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle halen görevleri başında olan tüm emniyet mensuplarına aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hayat temenni ediyorum."